CroxyProxy en gelişmiş ücretsiz web proxy'sidir. Favori web sitelerinize ve web uygulamalarınıza erişmek için kullanın. Sosyal ağlarda video izleyebilir, müzik dinleyebilir, e-posta servislerini kullanabilir, arkadaşlarınızın haberlerini ve yayınlarını okuyabilirsiniz. CroxyProxy ücretsiz bir proxy sunucusudur, kullanmak için kredi kartı gerekmez.
CroxyProxy tarayıcı uzantısını yükleyin senin tarayıcın chrome web mağazasından veya elle. Web sitelerine tek bir tıklama ile erişin!

Herhangi bir cihaz için ücretsiz proxy

CroxyProxy, modern web uygulamaları için daha iyi destek sağlamak için ileri teknolojiyi kullanır. Diğer çevrimiçi proxy'lere kıyasla web sitelerini kırmaz ve video ve ses akışı, yetkilendirme, yorumlar ve diğer özellikleri destekler. Bu yüzden piyasadaki en iyi ücretsiz vekil. Google'da arama yapmanıza, Youtube'a erişmenize, Facebook'ta arkadaşlarınızla sohbet etmenize ve Twitter kullanmanıza olanak tanır.

CroxyProxy gizliliğinizi koruyan ücretsiz bir proxy'dir. Konumunuzu değiştirir ve internette gezinirken sizi görünmez yapar. Tüm verileri size aktarmadan önce şifreliyoruz, hatta eski SSL olmayan web siteleri bile güvenli bir bağlantı üzerinden aktarılıyor. Sunucularımız AB’nin farklı ülkelerinde bulunmaktadır, böylece web sitelerinin çoğuna erişebilirsiniz.

Web proxy özellikleri

  • CroxyProxy gizliliğinizi korumanızı sağlar. Gerçek IP adresiniz görünmez olur.
  • Kalıcı bağlantı üretimi. Bağlantıyı arkadaşlarına gönderebilirsin.
  • Herhangi bir işletim sistemini ve cihazı destekler, web tarayıcılarının çoğu desteklenir: Chrome, Firefox, Safari.
  • Şifrelenmemiş web sitelerinin güvenli bir şekilde açılmasını sağlar.
  • Temel sürüm ücretsizdir.

En iyi gizlilik koruması

CroxyProxy bir VPN'e iyi bir alternatiftir. VPN ile karşılaştırıldığında web proxy trafiği tespit edilemez. Proxy üzerinden bir web sayfasını bile açabilir ve diğer trafiği doğrudan tutabilirsiniz. Ve nihayet ücretsiz bir hizmet olduğu için paranızı koruyabilirsiniz.

CroxyProxy'nin kullanımı çok kolaydır, herhangi bir uygulamayı indirmenize veya tarayıcınızı yapılandırmanıza gerek yoktur. Çeşitli cihaz türlerini ve işletim sistemlerini destekler: Windows masaüstleri, Android'deki mobil cihazlar, Chromebook'lar vb.

Arama sorgunuzu yukarıdaki forma yazmanız ve istediğiniz web sitesine güvenli bir şekilde erişmeniz yeterli!

Feedback & Ideas
Patreon'da bizi destekleyin ve premium erişim elde edin. En hızlı göz atmanın keyfini çıkarın ve hizmeti geliştirmemize yardımcı olun!