CroxyProxy gelişmiş, ücretsiz bir web proxy'sidir. Favori web sitelerinize ve web uygulamalarınıza kolayca erişmek için bunu kullanın. Video izlemenin, müzik dinlemenin ve arkadaşlarınızın haberleri ve sosyal medya gönderileriyle güncel kalmanın tadını çıkarın.

İstediğiniz web sitesine güvenli, sorunsuz ve hızlı erişim için arama sorgunuzu aşağıdaki forma girin.

Için CroxyProxy tarayıcı uzantısını yükleyin senin tarayıcın chrome web mağazasından veya manuel olarak. Web sitelerine tek tıkla erişin!

Herhangi bir cihaz için ücretsiz proxy

CroxyProxy, modern web uygulamalarını sorunsuz bir şekilde desteklemek için ileri teknolojiyi kullanır. Diğer çevrimiçi proxy'lerin aksine web sitelerini kesintiye uğratmaz ve video ve ses akışını, Google ve YouTube gibi çeşitli platformlara erişimi ve sosyal medyadaki iletişimi destekler. Bu yüzden piyasadaki en iyi ücretsiz proxy olarak öne çıkıyor.

Ücretsiz bir proxy olan CroxyProxy, gizliliğinize öncelik verir. Sanal konumunuzu değiştirerek internette gezinirken sizi görünmez kılar. Tüm veriler aktarımdan önce şifrelenir ve güvenli olmayan eski web siteleri için bile güvenli bir bağlantı sağlanır. Sunucularımız ABD'de ve Avrupa'nın farklı ülkelerinde stratejik olarak konumlandırılmıştır ve web sitelerine geniş erişim sunar.

Web proxy'sinin temel özellikleri

  • Gizlilik koruması: CroxyProxy gerçek ağ kimliğinizi koruyarak gizliliğinizin bozulmadan kalmasını sağlar.
  • Paylaşılabilir bağlantılar: Kolay erişim için bağlantıları arkadaşlarınızla kolayca paylaşın.
  • Uyumluluk: Chrome, Firefox ve Safari gibi başlıca web tarayıcılarıyla uyumluluğuyla her türlü işletim sistemini ve cihazı destekler.
  • Eski web sitelerine güvenli erişim: Güvenli olmayan web sitelerini gizliliğinizden ödün vermeden güvenle açın.
  • Ücretsiz temel sürüm: CroxyProxy'nin temel özelliklerinden hiçbir ücret ödemeden yararlanın.

En iyi gizlilik koruması

CroxyProxy, VPN'e iyi bir alternatiftir. VPN'lerin aksine web proxy trafiği gizli kalır. Hatta proxy aracılığıyla bir web sayfasını açabilir ve diğer trafiği doğrudan tutabilirsiniz; bunların tümü ücretsiz hizmetin bir parçasıdır ve paradan tasarruf etmenizi sağlar.

CroxyProxy kullanıcı dostudur; hiçbir indirmeye veya tarayıcı yapılandırmasına gerek yoktur. Windows masaüstü bilgisayarlar, Android cihazlar, Chromebook'lar ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli cihazları ve işletim sistemlerini destekler.

Feedback & Ideas
Kişisel web proxy'nizi ücretsiz olarak yapılandırın ve arkadaşlarınızla paylaşın!
Premium proxy erişimiyle reklamsız, ultra hızlı gezinmenin keyfini çıkarın!